HAKKIMIZDA

Hayat, Silgi Kullanmadan Resim Çizme Sanatıdır. Bu Kez, Hayatınız Da Ki En Değerli Ve En Özel Anınızı Silgi Kullanmadan Beraber Çizelim Ne Dersiniz ? İşte Bu Felsefe İle 2001 Yılın Da Amacı Sadece Kusursuzu Aramak Olan Zümrüt Plaza Siz Misafirlerimize Çeşidi Ve Benzersizi Sunmak İçin Kuruldu. Kendine Özgü Ve Farklı Dekore Edilmiş Salonuyla, Siz Değerli Müşterilerine Yeni Bir Soluk Getiren Zümrüt Plaza Hizmette Kaliteyi Ve Sürekliliği İlke Edinmiştir.

Zümrüt Plaza Gaziantep


Güler Yüzlü Ve Seçkin Personelleriyle Beraber Size Bu Özel Gününüzde En Kaliteli Hizmeti Ve Eğlenceyi Yaşatmaktadır. Yenilikçi Yapısı,Teknolojiyi Yakından Takip Ederek Sizlere Daha İyi Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

Özel Günlerinizi Özel Yaşamanız İçin Sizin Yerinize Tüm Detayları Düşünerek Düğün , Nişan Sünnet , Kına , Kokteyl , Mezuniyet , Toplantı Ve Konferanslarınıza Ev Sahıpliği Yapıyoruz , Ve Diyoruz Ki; "Kalite" Her Zaman Detaylarda Gızlıdır.Detaylar Anlatılmaz Yaşanır.... Gaziantep'in En Rahat , En Konforlu Ve En Modern Salonunda Sizi Ve Misafirlerinizi Ağırlamaktan Onur Duyarız.Mutlu Bir Geleceğe Adım Atmak Içın Zümrüt Düğün Salonunda Buluşalım…

Zümrüt Plaza Gaziantep Zümrüt Plaza Gaziantep